ערכים ותפיסת עולם שלי

אני אדם מסור, הגון, אתי, מקצועי, עם מוסר עבודה גבוה. כאשר טובת הלקוח תמיד לנגד עיניי.
אני בעלת אופי סובלני, קשוב, אמפתי, ומעמיק.
אני חותרת לפתרונות בפשרה, אך כשזה לא ניתן או הפשרה על הפרק אינה הוגנת או אינה מספיקה, אלחם עבור כל לקוח, גדול כקטן, עמיד כעני, מפורסם כאדם אנונימי – להבטחת זכויותיו, ולא אשקוט עד שאגיע למיטב עבור הלקוח.
כל לקוח יזכה לאוזן קשבת וזמינות מצידי, זמן שלי ככל הנדרש, ונכונות לתמוך ולסייע בכל שלב.
אני אקדיש מזמני לכל לקוח, ללא יחס לסיכויי ההצלחה בעניין, או פרסום שאוכל לזכות בו בעת זכייה. הזמן הוא של הלקוח, עבור הלקוח, ונועד להבטיח את צרכיו וטובתו שלו.
הלקוח יכול להיות ילד קטין, גמלאי בן הדור השלישי, אשה הרה, אלמן או אלמנה, נכה צה"ל, או נפגע אפליה מכל מגזר או מגדר, אדם אמיד או חסר אמצעים.

הצלחות והישגים

אני צברתי ניסיון של שנים רבות בניהול אלפי תיקים מכל הסוגים ובכל הערכאות השונות, החל מועדות רפואיות שונות וכלה בבית המשפט העליון. בין היתר ניהלתי תיקי תביעות פיצויים לנפגעי תאונות דרכים ותאונות עבודה, רשלנות שגרמה לתגובה אלרגית, רשלנות רפואית, תביעות מול המוסד לביטוח לאומי, תביעות נכי צה"ל, סכסוכי שכנים, תביעות בגין פגיעות והתעמרות בעבודה, ייצוג בסכסוכים לעניין קיום צוואות, סכסוכים בין יורשים, ניהול עיזבונות, הגנה על זכויות חסויים ותשושי נפש שנוצלו על ידי מקורבים , הכנת צוואות וייפוי כח מתמשך ועוד מגוון עניינים.

תרומה והתנדבות

לצד עבודתי השוטפת במהך השנים, אני משמשת כקובלת מטעם ועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין נוהגת להתנדב בתוכניות "שכר מצווה" ולהעניק שירות ללקוחות, שידם אינה משגת וזקוקים לעזרה במסגרת התוכנית, שירות מסור ללא תמורה.
משתפת פעולה עם עמותות, דוגמת עמותת "חופש המידע", ארגון "נכי צה"ל", ועוד – מייצגת נכי צה"ל, בערכאות להבטחת זכויותיהם מול גופים שונים, כולל משרד הביטחון. מגישה עתירות מנהליות וערעורים בניסיון להבטיח אכיפה ויישום של חוק חופש המידע, התשנ"ח-1998, שנועד לממש זכויות אזרח וחובות גופים ציבורים למסירת מידע ושקיפות בקבלת החלטות.

ערכאות שיפוטיות

אני הופעתי בפני בית משפט עליון, בתי משפט מחוזיים, בתי משפט שלום, בית משפט לתעבורה, ועדות רפואיות וועדות עררים של הביטוח הלאומי, ועדות רפואיות וועדה רפואית עליונה של משרד הביטחון, ועדה רפואית לעררים לפי תקנות התעבורה בעניין כשירות לנהיגה.

לאורך עשרות שנים של ליטיגציה בבתי משפט, בתי דין, וערכאות אחרות, צברתי את הערכתם של חבריי למקצוע, ושל השופטים ורשמים בפניהם הופעתי ואני מופיעה היום.

השכלה

סיימתי לימודי תואר ראשון באוניברסיטת תל אביב בשנת 1998
סיימתי בהצטיינות לימודי תואר שני באוניברסיטת תל אביב, בשנת 2016.
בעלת רישיון לעריכת ייפוי כח מתמשך.

עם ניסיון עשיר של כמעט 25 שנה בדיני הנזיקין, ביטוח, ביטוח לאומי, נכי צה"ל, צוואות, ירושות, עיזבונות, והפרות חוזים.
אני דוברת אנגלית ברמת שפת אם.