תביעות נגד חברות ביטוח

מרבית האוכלוסייה מבוטחת בפוליסות ביטוח שונות, במישורים ותחומי חיים שונים. פעמים רבות, לאחר שהזמנו פוליסת ביטוח (בין בעזרת סוכן ובין באופן ישיר), ולאחר שדאגנו לשלם באופן שוטף את הפרמיות בגין הפוליסה, אנחנו מגלים, ברגע האמת עצמו, שעה שאנחנו מבקשים לממש את ההגנה הקיימת בפוליסת הביטוח – שחברת הביטוח מתחמקת מכיסוי ביטוחי, ומעלה טענות בדבר חריגה מהכיסוי הביטוחי, או בטלות מלאה או חלקית של הפוליסה, וכיו"ב.

המשך לקרוא

תאונת רכב בלי ביטוח

כולנו יודעים שבעת נהיגה ברכב מנועי (משאית, אוטובוס, רכב פרטי, מונית, אופנוע וגם טרקטורון ועוד) – יש חובה להחזיק בפוליסת ביטוח חובה, ומומלץ לבטח גם בפוליסת ביטוח בגין נזקי רכוש (ביטוח שמכסה נזקים שיגרמו לרכב של צד ג', צדדים המעורבים בתאונה; או ביטוח מקיף – שכולל גם כיסוי נזקים לרכב בו המבוטח עצמו נוהג, וגם בנוסף לרכב של צד ג').

המשך לקרוא

חיוב חברת ביטוח חובה לשלם תגמולים תוך פסילת טענה שהרכב הושכר

במהלך סיור תיירותי של טרקטורונים באתר שנקרא "בן שמן ריינג'רס", נפגע נהג ברכב שטח.

המשך לקרוא

חיוב חברת ביטוח בתשלום תגמולי ביטוח בגין נזקי רכוש

מר פלג הזמין ביטוח מקיף לרכב פרטי, ששימש את בני משפחתו. ההזמנה נעשתה טלפונית, ובשיחה ציין את שמו כנהג עיקרי ברכב, תוך שציין שגם בנו ואשתו צפויים להשתמש ברכב.

המשך לקרוא

זכייה בייצוג בעלת רכב ללא ביטוח צד ג בפיצוי בגין נזקי רכוש

גב' איפרגן התירה לחברתה לנהוג ברכבה, לאחר בילוי לילי במועדון, משום שהיא עצמה הייתה תחת השפעת אלכוהול וסירבה בעצמה לנהוג. בעת נהיגת חברתה ברכב – פגעה החברה ברכב צד ג' וגרמה לנזק

המשך לקרוא

אופניים חשמליים וקורקינט חשמלי סגוויי והוורבורד דברים שחשוב לדעת לפני שעולים ונוסעים

הפרת הוראות התעבורה בנוגע לתקינות קורקינט חשמלי בו נעשה שימוש, או לתנאים לנהיגה על הקורקינט – מהווה עבירה שבגינה קנס של 1,000 ש"ח, כשלצד זאת אין רישום של ניקוד, (צו התעבורה (עבירות קנס)

המשך לקרוא